Stihl Viking - urządzenia leśne i ogrodowe
STIHL Viking

Urządzenia ogrodowe

Urządzenia ogrodowe Stihl

Profesjonalne urządzenia ogrodowe Stihl, kosiarki, roboty koszące, glebogryzarki, wertykulatory, traktorki ogrodowe.

Dalej

Informacje o firmie

Kim jesteśmy?

Jako regionalny serwis i specjalista w dziedzinie urządzeń i akcesoriów leśno - ogrodowych, firma Ogród sc. Galaś-Lis zachęca ludzi by pracowali w bezpiecznych i komfortowych warunkach pielęgnując zieleń w swoim otoczeniu.

Kierujemy się zaangażowaniem w dostarczaniu wysokiej jakości usług serwisowych i najlepszych pod względem jakości produktów firmy STIHL i Viking.

W naszej ofercie znajdują się następujące marki i produkty: 

STIHL

Pilarki spalinowe i elektryczne, kosy spalinowe i elektryczne, nożyce do żywopłotu, urządzenia akumulatorowe myjki ciśnieniowe. przecinarki do stali i betonu, wiertnice i odkurzacze.

 

 VIKING

 Kosiarki spalinowe i elektryczne, traktorki, kosiarki samobieżne, rozdrabniacze do gałęzi, kosiarki akumulatorowe.

Jak wszystko się zaczęło?

Jako wspólnicy założyliśmy firmę w 1997r. Zaczynając od dystrybucji art. ogrodniczych. Zmiany, które zachodziły na ówczesnnym rynku maszyn dla ogrodu i lasu spowodowały rozpoczęcie współpracy ze żwiatowym liderem w tej branży firmą STIHL. Od czasu założenia firmy w Drawsku Pomorskim bardzo silnie zaznaczyliśmy swoją obecność na rynku Szczecińskim. Dziś jesteśmy firmą ,w której pracuje 7 osób.

Przyszłość

Dzięki wspólnym talentom wszystkich naszych pracowników OGRÓD s.c. J. GALAŚ J. LIS jest gotów wejść w nową erę, w której liczy się nie tylko jakość i innowacja, ale także wzrost. Priorytetem firmy jest jeszcze lepsza obsługa i zrozumienie potrzeb klientów. Liczymy się z ich spostrzeżeniami i preferencjami. Ponadto jesteśmy nastawieni na stworzenie silnego i cieszącego się powodzeniem serwisu, który stanie się liderem na rynku. Mamy również nadzieję, że poprzez te działania nasze relacje z klientami i dostawcami będą jeszcze silniejsze.  

MISJA I WARTOŚCI

Wcielanie w życie misji

Naszą misją jest dostarczanie najlepszej jakości usług i produktów dla naszych klientów, przy zachowaniu najwyższych standardów. Naszym pragnieniem jest by ludzie pracowali bezpieczniej, wygodniej i pewniej. 

Nasze wartości

OGRÓD s.c. J.Galaś J. LIS niezmiennie od 17 lat utrwala najważniejsze dla firmy wartości. Nie zostały one celowo sformułowane przez J.Jerzego Galasia i Jana Lisa na początku działalności, a raczej zrodziły się z wypracowanych przez lata sposobów dbania o firmę. Wierzymy, że sukces firmy to dzieło naszych pracowników. Wspólnie kierujemy się czterema podstawowymi zasadami:

Rzetelność  – uczciwie postępowanie i dotrzymywanie obietnic.

Praca zespołowa – połączenie wzajemnego szacunku z zaufaniem i wsparciem.

Pasja – nastawienie na zwycięstwo i determinacja by być najlepszym dla naszych klientów i pracowników.

Inicjatywa - wspieranie naszych pracowników w samodoskonaleniu i rozwoju.